V. Tomaševskis kritikuoja „Laisvės kelią“: akcija nepasisekė

Nuotrauka BFL/ Irmantas Gelūnas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševskis teigia, kad „Laisvės kelias“ tebuvo Andriaus Tapino viešųjų ryšių akcija, kuri nepavyko.

„Laisvės kelias“, aišku, tam tikra prasme nepasisekė, kadangi nepavyko šitos grandinės sudaryt gyvos, buvo prošvaisčių, kaip mes matėm“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė V. Tomaševskis.

Jo, teigimu, akcijos organizatoriai padarė „didelę klaidą“ nepakvietę visų partijų ir visuomeninių organizacijų, pasak V. Tomaševskio, „Laisvės kelias“ tebuvo viešųjų ryšių akcija.

„Manau, kad čia didelė klaida buvo padaryta organizatorių, kadangi nepakvietė visų partijų, visuomeninių organizacijų, kad bendrai būtų galima akciją organizuot, o buvo bandymas padaryt savo viešųjų ryšių akciją pono Tapino ir kompanijos, bet matėm, kad nelabai pasisekė“, – tvirtino LLRA-KŠS lyderis.

Visuomenininko ir laidų vedėjo Andriaus Tapino organizuotoje „Laisvės kelio“ akcijoje praėjusį sekmadienį rankomis nuo Vilniaus iki Medininkų susikibo apie 50 tūkst. žmonių.

Akcijos tikslas buvo Baltijos kelio dieną išreikšti palaikymą dėl prezidento rinkimų rezultatų klastojimo ir režimo brutalumo protestuojantiems baltarusiams.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.