Vaikams iš Ukrainos prie eglės Vilniuje – savanorių dovanos, vaišės arbata bei spurgomis

Nuotrauka BNS/ Irmantas Gelūnas

Sostinėje, prie kalėdinės eglės Katedros aikštėje, trečiadienį vaikams iš Ukrainos rengiama šventė, joje vaikai sulauks dovanų, savanoriai keps spurgas, vaišins arbata, karštu šokoladu. 

Kaip praneša Vilniaus miesto savivaldybė, visi puslapyje ukrainiankids.lt užsiregistravę vaikai sulauks kalėdinių dovanų maišelių, juose bus mandarinų, saldėsių ir suvenyrų.

„Beveik 4000 mažųjų ukrainiečių, Vilniuje radusių prieglobstį nuo karo, šios Kalėdos yra kitokios – be laisvę ginančių tėvų, be savų namų ir draugų“, – pranešime cituojamas Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Esu labai dėkingas, kad jų kasdienybe ir emocine gerove rūpinasi ne tik institucijos, bet ir galybė privačių iniciatyvų. Padėkime naujiesiems vilniečiams čia jaustis kaip namie — iki tol, kol jie galės grįžti į tėvynę“, – pažymi jis.

Savivaldybės teigimu, renginio metu pasirodymus atliks atlikėjai iš Lietuvos bei Ukrainos.

Vaišes ir dovanas organizuoja „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ kūrybinės grupės suburti savanoriai, aukojantys žmonės ir įmonės.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *