Vilniuje pranešta apie galimai pagrobtą vaiką

Vilniaus policija trečiadienį vakare gavo pranešimą apie galimai pagrobtą vaiką, BNS patvirtino Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Anot jos, mieste tikrinami automobiliai, gyventojai prašomi pranešti apie įtartinus asmenis.

Policija paskelbė, kad apie 19 val. 14 min. gautas pranešimas, jog Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar geltonos) užsienietiškais numeriais galimai buvo įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Policija prašo pastebėjus minėtą automobilį ar įtartinus asmenis nedelsiant apie tai pranešti telefonu 112. Taip pat tėvų, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai, prašoma kuo skubiau paskambinti 112.

Naujienų portalas delfi.lt anksčiau paskelbė, kad vyriškis policijai pranešė, jog prie jo priėję du vienuolikos metų berniukai pasakė apie pagrobtą draugę.

Pagal pranešimą, nepažįstamasis mergaitę įgrūdo į šviesios ar auksinės spalvos automobilį ir nuvažiavo. Pasak vaikų, automobilis buvo su geltonais numeriais.

„Mieste tikrinami visi panašūs automobiliai, gyventojų prašoma pamačius įtartinus asmenis su automobiliu užsienietiškais numeriais pranešti policijai“, – BNS sakė J. Samorokovskaja.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *