VVT vairuotojų streikas Vilniuje tęsiasi, toliau vyks derybos

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Savaitgalį nesutarus, kaip užbaigti bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) vairuotojų streiką, pirmadienį jis tęsiasi toliau, darbdavių ir darbuotojų atstovai tęs derybas.

Savaitgalį vyko konsultacijos tarp šalių, tačiau bendro sutarimo rasti nepavyko. 

Bendrovės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius teigė jų pateiktus siūlymus, bendrovė juos atmetė, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sakė, jog po penktadienio derybų buvo pasiruošta kolektyvinės sutarties pasirašymui, tačiau dėl šeštadienį profesinės sąjungos pateikto naujo reikalavimo streikuojantiems darbuotojams sumokėti pusę atlygio to neįmanoma padaryti.

Pirmadienį abi pusės pratęs derybas.  

„Derybos bus pratęstos pirmadienį“, – BNS sekmadienį sakė VVT komunikacijos ir rinkodaros vadovė Giedrė Buivydaitė

Vilniaus autobusų ir troleibusų vairuotojai gruodžio 5-ąją pradėjo neterminuotą streiką VVT administracijai ir profesinei sąjungai nesutariant dėl darbo apmokėjimo sistemos. Į sostinės gatves neišvažiavo daugiau kaip pusė autobusų. 

VVT sostinėje aptarnauja 76 iš 105 maršrutų: penkis greituosius, 17 troleibusų ir 54 autobusų. Keleivių vežimo paslaugas vykdo dar du vežėjai – „Transrevis“, ir „Kautra“, jos keleivius veža įprastu grafiku.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *