Vyriausybė leido atvykti dar beveik 230 užsieniečių

Nuotrauka BFL/ Vyriausybėje 2017m. pasirašyta sutartis su įmone „Continental“

Lietuvai jau įsileidus nemažai užsienio specialistų, Vyriausybė leido atvykti dar 228 užsienio piliečiams iš Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Rusijos. 

Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Klaipėdos jūrų uosto prašymu leista išimties tvarka į Lietuvą atvykti 216 darbuotojų iš Latvijos ir Estijos.

Keturi Latvijos statybų įmonės „A.C.B“ specialistai atvyks dėl Kelių direkcijos viešojo pirkimo, o 138 Latvijos „Binders” bei jos subrangovų darbuotojai dirbs rekonstruojant kelią Kūlupėnai-Darbėnai, taip pat remontuos tiltą per Šukupį.

Vienas Estijos „NP Teenindus Ltd“ darbuotojas turėtų ruošti dokumentus ir doką buksiravimui iš Klaipėdos uosto į Estiją, o 73 Latvijos BMGS ir jos subrangovės darbuotojai rekonstruos uosto krantines. 

Be to, leista atvykti trims pirmąjį technologiškai neutralų aukcioną Lietuvoje laimėjusios bendrovės „Windfarm Akmenė One“ specialistams iš Vokietijos, taip pat dviem Rusijos piliečiams – jie dirbs Lietuvos elektrinės skirstykloje, du Ukrainos piliečiai turės atlikti aerofotografavimo darbus.

Bus įleisti dar penki Latvijos piliečiai, grįžtantys į savo šalį iš Lietuvos žvejybinio laivo, kuris iki rudens nebežvejos pelaginių žuvų. 

Vyriausybė praėjusį trečiadienį leido atvykti 127-iems Latvijos piliečiams, taip pat specialistams iš Vokietijos, Lenkijos ir Filipinų.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *