Dėl išaugusių išlaidų energijai „Impuls“ laikinai uždaro dalį baseinų

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Dėl išaugusių išlaidų energijai sporto klubų tinklas „Impuls“ nuo kitos savaitės Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje laikinai stabdo kai kurių baseinų zonų veiklą, pranešė bendrovė.

„Dėl išaugusių ir neprognozuojamų energijos kainų šiais metais išlaikyti vieną baseiną kainuoja tiek, kiek prieš pandemiją išleisdavome visiems baseinams kartu sudėjus. Svarstėme įvairius variantus ir turėjome lūkesčių, kad situacija stabilizuosis, tačiau prognozės nėra palankios, o tokio dydžio naštą perkelti klientams būtų neteisinga“, – pranešime teigė „Impuls“ vadovė Greta Radzevičienė.

Pasak jos, išlaidos baseinams sudaro apie 60 proc. visų „Impuls“ mokesčių už vandenį, elektrą, šildymą bei 40 proc. klubų priežiūros išlaidų. Prognozuojama, kad šios išlaidos per artimiausius metus išaugtų maždaug aštuonis kartus, palyginti su 2019-aisiais.

Bendrovė nurodo, kad nuo rugsėjo 12 dienos laikinai uždaro baseinus ir pirtis klubuose Vilniaus Fabijoniškių ir Ozo gatvėse bei Šiauliuose ir Panevėžyje. Tuo metu kitų keturių klubų Vilniuje ir Klaipėdoje darbo laikas ilginamas.

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *