Dingusio Utenos savivaldybės administracijos direktoriaus paieškose rastas vyro kūnas

Фото pixabay.com

Pirmadienį be žinios dingusio Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Audriaus Remeikio paieškos vietoje antradienį popiet buvo rastas vyro kūnas. 

Apie tai BNS informavo Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė. Jos teigimu, vyro tapatybė kol kas nėra nustatyta, tačiau paieškos šiuo metu yra sustabdytos, laukiama, kad artimieji atpažintų kūną. 

Utenos policija kartu su savanoriais antradienį 13 valandą pradėjo pirmadienį ryte be žinios dingusio A. Remeikio paieškas. 

A. Šuminienės teigimu, kol kas nenustatytos tapatybės vyro kūnas buvo rastas neilgai trukus nuo paieškų pradžios, netoli Aukštakalnio parko.

„Mes pradėjome paieškas netoli jo įprastinio pasivaikščiojimo vietos, kur kiekvieną rytą ir vakarą eidavo pasivaikščioti“, – sakė Utenos policijos atstovė. 

Anksčiau pranešta, kad 1969 metais gimęs A. Remeikis pirmadienį, pusę septynių ryto, išėjo iš Taikos gatvėje esančių namų pasivaikščioti į Aukštakalnio parką. 

Apie 16 valandą policija sulaukė pranešimo, kad jis dingo be žinios. 

Utenos meras Alvydas Katinas BNS sakė, kad A. Remeikis dėl sveikatos problemų pastarąsias savaites turėjo nedarbingumą, šią savaitę jis ketino važiuoti gydytis į Vilnių. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.