G. Nausėda: klausimas dėl antrosios kadencijos – ankstyvas

Nuotraukos autorius Robertas Dačkus/ lrp.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, klausimas dėl jo kandidatavimo į šalies vadovus antrajai kadencijai yra per ankstyvas, o apsisprendimui gali turėti įtakos ir sveikata, ir kiti planai.

Tradicinėje metinėje spaudos konferencijoje trečiadienį jis sakė apie antrą kadenciją dar negalvojantis, kadangi neįgyvendino ir visų prieš pirmąją kadenciją duotų pažadų.

„Labai atvirai pasakysiu – šiandien aš apie tai negalvoju, nes man, tiesą sakant, tai yra neįdomu dėl daugelio aplinkybių. Pirma, mes neįgyvendinome to, ką pažadėjome žmonėms prieš pirmąją kadenciją ir aš turiu dar gerus trejus metus. Mes jau šį bei tą padarėme, nepaisant to, kad nebuvo lengva, nepaisant to, kad buvo kitos institucijos su savais įsivaizdavimais, bet manau, kad dar tikrai daug padarysime per likusius trejus metus“, – kalbėjo G. Nausėda.

Jis taip pat teigė, kad antrai kadencijai gali turėti įtakos ir sveikata bei kiti planai.

„Žinote, kita kadencija – gyvenimas labai įdomus ir sveikatos dalykai gali turėti įtakos, ir kiti planai. Šiandien tikrai yra pernelyg ankstyva ir jeigu kas nors žino, ką aš darysiu 2024 metais, reiškia, kad tie žmonės turi daugiau informacijos negu aš“, – tvirtino šalies vadovas.

Prezidento pareigas G. Nausėda eina nuo 2019 metų liepos 12 dienos, rinkimų antrajame ture įveikęs dabartinę premjerę Ingridą Šimonytę.

Poste jis pakeitė dvi kadencijas dirbusią Dalią Grybauskaitę.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *