Iš Frankfurto į Vilnių trečiadienį atskrenda 162 keleiviai

Фото pixabay.com

Lietuvai ir kitoms Europos šalims švelninant dėl koronaviruso įvestus karantino apribojimus, Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ trečiadienį atnaujina reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą. Tai pirmoji oro bendrovė, atnaujinanti skrydžius iš Vilniaus po beveik dviejų mėnesių pertraukos.

Lietuvos oro uostų duomenimis, Vilniuje lėktuvas leisis 17.05 val., juo turėtų atskristi 162 keleiviai, o atgal į Frankfurtą orlaivis su 157 keleiviais kils apie 18.30 val.

Pasak Lietuvos oro uostų atstovo spaudai Tado Vasiliausko, visų keleivių sveikata bus tikrinama.

„Visi srautai – tiek įeinantiems į terminalą, tiek atvykstantiems – bus tikrinama temperatūra. Juos visus pasitiks Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai“, – BNS sakė T. Vasiliauskas.

Vyriausybės Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys trečiadienį sakė, kad visiems atvykstantiems bus atliekami koronaviruso testai, jie taip pat privalės 14 dienų izoliuotis. 

Reguliarūs  „Lufthansa“ skrydžiai vyks tris kartus per savaitę – pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį.

Trečiadienį turėjo įvykti ir pirmasis Latvijos oro bendrovės „Air Baltic“ skrydis iš Vilniaus į Rygą, tačiau įmonė jį atidėjo vėlesniam laikui. 

Vyriausybė trečiadienį planuoja atlaisvinti ir skrydžių leidimų tvarką – tam nebereikėtų užsienio ir susisiekimo reikalų ministrų leidimo, pakaktų Lietuvos transporto saugos administracijos sutikimo.

Lietuvoje oro erdvė keleiviniams skrydžiams ir keltams buvo uždaryta balandžio 4-ąją.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *