Klaipėdos rajone aptikta naudotų padangų krūva, pradėtas tyrimas dėl aplinkos teršimo

Klaipėdos rajone sekmadienį aplinkosaugininkai aptiko naudotų padangų krūvą, pradėtas tyrimas dėl aplinkos teršimo, pirmadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

Pranešime teigiama, kad gavus pranešimą apie tai, jog iš krovininės mašinos į gamtą pilamos atliekos, aplinkosaugininkai nuvyko į nurodytą vietą. Čia jie pastebėjo asmenis, verčiančius į gamtą didelį kiekį naudotų padangų.

„Kaip paaiškėjo, vienas iš atliekomis siekusių atsikratyti asmenų, yra žemės sklypo, kuriame rastos išmestos padangos, nuomininkas. Pirminiais duomenimis, sklype šiuo metu laikoma apie 79 kubai naudotų padangų“, – rašoma pranešime.

Aplinkos apsaugos departamento atstovė Ieva Krikštopaitytė informavo BNS, kad Vėžaičių seniūnijoje rasta naudotų padangų krūva yra 11 metrų ilgio, 4,5 metro pločio ir 1,6 metro aukščio.

Už aplinkos teršimą asmeniui gresia bauda nuo 2,3 iki 2,9 tūkst. eurų, taip pat aplinkosaugininkai nurodė jam sutvarkyti atliekas ir jas perduoti atliekų tvarkytojams.

Visa apie pažeidimą surinkta medžiaga perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismui.

Savo ruožtu Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcija pradėjo tyrimą, per kurį bus siekiama nustatyti, iš kur vežtos atliekos.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *