Lietuvoje – 15 mirtis nuo koronaviruso

Фото BFL/Вигинтаса Скарайтиса

Lietuvoje nuo koronaviruso jau mirė 15 žmonių.  

Apie dar vieną mirusį gyventoją pirmadienio vakarą Marijampolės ligoninės „Facebook“ paskyroje pranešė Marijampolės savivaldybės Administracijos direktorius Karolis Podolskis. 

Mirties atvejį patvirtinusi Sveikatos apsaugos ministerija, praneša, kad Marijampolės ligoninėje miręs koronavirusu infekuotas žmogus priklausė rizikos grupei. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga reiškia užuojautą šeimai, artimiesiems.

Kaip BNS informavo K. Podolskis, mirė 88 metų senolis, kovo pabaigoje atvežtas gydyti plaučių uždegimą.  

Pasak jo, tyrimas dėl koronaviruso žmogui, dar gyvam esant, buvo atliktas pirmadienio rytą, o pagal ligoninės pateiktą informaciją, vėliau, „į antrą pusę dienos“ mirė.   

„Tikrino dėl to, kad koronaviruso atvejas buvo patvirtintas personalo darbuotojai, todėl nuspręsta patikrinti visus Vidaus ligų skyriaus pacientus ir darbuotojus“, – BNS sakė K. Podolskis.

Marijampolės ligoninėje miręs asmuo yra antras šiandien, anksčiau pirmadienį buvo pranešta apie tai, kad Panevėžio ligoninėje mirė koronavirusu infekuotas žmogus.  

Savaitgalį Lietuvoje mirė keturi koronaviruso sukelta liga COVID-19 sirgę asmenys. 

Iki šiol Lietuvoje iš viso patvirtinti 843 COVID-19 atvejai, aštuoni žmonės pasveiko.

Šalyje paskelbus karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.