Lietuvos geležinkeliai žada 20 proc. nuolaidą „Šeimos kortelės“ turėtojams

Lietuvos geležinkeliai pirmadienį pranešė, kad turintiesiems „Šeimos korteles“ nuo Naujų metų taikys 20 proc. nuolaidas kelionėms traukiniais.

Bendrovė pusmetį nuolaidas žada teikti savo sąskaita ir tikisi, kad iki to laiko bus priimtas sprendimas kompensuoti išlaidas iš valstybės biudžeto. 

Numatoma, kad „Šeimos kortelės“ turėtojai taip pat nemokamai galės lankytis Vilniaus ir Šiaulių geležinkelių muziejuose.

„Siekiame, kad aplinkai draugiškesnes transporto priemones turėtų galimybę pasirinkti visi norintieji, tarp jų gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos “, – sako Lietuvos geležinkelių bendrovės „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Lietuvos geležinkeliai šiuo metu taiko 30 proc. nuolaidą moksleiviams, 50 proc. – vaikams nuo septynerių iki dešimties metų ir 100 proc. – vaikams iki septynerių metų.

Susisiekimo ministerija gruodžio viduryje pranešė, kad 30 proc. lengvata turintieji šias korteles galės naudotis ir kelionėms tolimojo susisiekimo tarpmiestiniais autobusais. Lengvata taip pat kol kas taikoma pusmečiui, siekiant įvertinti jos populiarumą. Planuojama, kad kompensacijoms iš Susisiekimo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų prireiks apie 1,7 mln. eurų.

Taip pat svarstomos galimybės taikyti nuolaidas keliaujantiesiems „Smiltynės perkėlos“ keltais per Kuršių marias.

Lapkričio pradžios duomenimis, šeimos kortelę buvo užsisakę per 12 tūkst. šeimų, daugiausia – didmiesčių gyventojai. Jie gali naudotis daugiau nei 100 partnerių nuolaidomis prekėms ir paslaugoms.

Tarp jų – prekybos centrai „Rimi“, „Maxima“, „Vichy“ vandens pramogų parkas, parodų centras „Litexpo“ ir kiti.

Iš viso Lietuvoje yra apie 50 tūkst. gausių arba neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų, kurios gali naudotis Šeimos kortelės nuolaidomis ir tapti įmonių klientais.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *