TV prodiuseris A. Giržadas vairavo neblaivus

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas policijai įkliuvo vairuodamas neblaivus, pirmadienį pranešė portalas delfi.lt.

Portalo žiniomis, per reidą gruodžio 7 dieną sustabdytam A. Giržadui nustatytas lengvas – 0,92 promilės – girtumo laipsnis.

Jis pats portalui sakė nesitikėjęs, kad bus neblaivus kitą dieną po savaitgalį vartoto alkoholio.

„Tai labai nemalonu. Tiesiog vakare dalyvavau vakarėlyje, o iš ryto net nenumaniau, kad negaliu vairuoti. Bet nutiko taip, kad pripūčiau“, – portalui sakė A. Giržadas.

Jis teigė dar laukiantis sprendimo dėl nuobaudos už pažeidimą.

LRT atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bazevičiūtė BNS sakė, kad visuomeninis transliuotojas spręs dėl galimo darbo drausmės pažeidimo.

„Kol kas dar nesame susipažinę su oficialia įvykio informacija – pažeidimas užfiksuotas ne darbo vietoje ir ne darbo metu. Susipažinusi su informacija LRT administracija atitinkamai priims sprendimus dėl galimo darbo drausmės pažeidimo“, – atsiųstame komentare teigė ji.

„Labai apgailestaujame dėl neatsakingo LRT darbuotojo elgesio“, – pridūrė LRT atstovė.

Pasak jos, LRT kelia aukštus darbo etikos reikalavimus visiems savo darbuotojams ir laikosi 0 promilių reikalavimo – darbuotojai darbo metu privalo būti blaivūs.

TV prodiuseris A. Giržadas vairavo neblaivus

  1. Empire of steel :

    Taip, būna ir taip. Ką galiu pasakyti? Daug žmonių yra patekę į tokias situacijas. Aš, pavyzdžiui, po 30 metų visiškai nustojau gerti alkoholį. Kodėl, mano jaunystė baigėsi, mano nerūpestingas laikas baigėsi. Dabar šeima, vaikai, verslas. Beje, jei kam nors įdomu. Ieško partnerių plėtrai. Mes užsiimame metalo apdirbimo verslu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *