Lietuvos ir Baltarusijos pareigūnai sutarė didinti pasienio postų pralaidumą

Lietuvos ir Baltarusijos pasienio bei muitinės pareigūnai sutarė didinti pasienio postų pralaidumą.

Lietuvos muitinė penktadienį pranešė pasirašiusi keturšalį susitarimą kartu su Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Baltarusijos valstybiniu muitinės komitetu bei Valstybiniu Baltarusijos pasieniečių komitetu.

Tarnybos susitarė kartu koordinuoti darbą, kad per pasienio postus važiuojantys vilkikų vairuotojai laukdami savo eilės postuose užtruktų kuo trumpiau.

Šio susitarimo pasiekta ruošiantis kasmet metų pabaigoje didėjančiam krovininių automobilių srautui Lietuvos-Baltarusijos pasienyje.

Lietuvos muitinės vadovas Jonas Miškinis pripažįsta, kad visiškai išvengti vilkikų eilių prieš šventes bus sudėtinga, tačiau dėkojo Baltarusijos kolegoms už bendrus veiksmus siekiant jas mažinti.

„Esame dėkingi Baltarusijos muitinės ir pasienio pareigūnams, bei kolegoms iš Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kad jų pareigūnai dirba tam, kad jos būtų kuo trumpesnės“, – sakė J. Miškinis.

Prieš metus per didžiausią Medininkų postą per parą į Lietuvą įvažiuodavo apie 450 vilkikų, šiemet jų įleidžiama apie 550.

Iš Lietuvos į Baltarusiją prieššventiniu laikotarpiu per parą išvykdavo apie 405, šiemet – apie 530.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *