Ministerijos, teisėsaugos institucijos gavo pranešimus apie sprogmenis

Nuotrauka BNS/ Saulius Chadasevičius

Antradienio popietę ministerijos ir Vilniuje įsikūrusios teisėsaugos institucijos elektroniniu paštu gavo pranešimus apie sprogmenis, pranešė policija.

Tarp 14 ir 16 val. pranešta apie sprogmenį Vilniaus apskrities policijos komisariate, vėliau – Generalinėje prokuratūroje, Konstituciniame Teisme, Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje, Krašto apsaugos ministerijoje, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Vilniaus apygardos teisme, Vidaus reikalų ministerijoje, Žemės ūkio ministerijoje ir Teisingumo ministerijoje.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Loreta Kairienė, visais atvejais gauti elektroniniai laiškai su grasinimais.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis BNS teigė, kad dėl žmonių evakavimo iš pastatų kartu su atvykusiais policijos pareigūnais sprendė pačios įstaigos, nes yra nuolat saugomos.

Anot jo, dėl to niekur nebuvo įvestas planas „Skydas“.

„Visos institucijos yra saugomos ir realiai kažko padėti ten nelabai įmanoma“, – sakė R. Matonis.

Jo teigimu, tai nereiškia, jog pareigūnai pranešimus apie sprogmenis galutinai vertina kaip melagingus – jie tikrina patalpas.

Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Elena Martinonienė BNS sakė, kad iš jų pastato darbuotojai buvo evakuoti.

Dauguma jų, vadovų nurodymu, netrukus pratęsė darbą nuotoliniu būdu, likę šiuo metu jau yra grįžę į darbo vietas ir dirba kabinetuose, teigė ji.

Pasak prokuratūros atstovės, įvykis tiriamas nustatyta tvarka.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.