N. Venckienei sušvelnintos kardomosios priemonės sąlygos, ji galės atvykti į Kauną

Buvusiai parlamentarei ir teisėjai Neringai Venckienei sušvelnintos kardomosios priemonės sąlygos: ji nuo namų galės nutolti tiek, kad galėtų atvykti iš Garliavos į Kauną.

„Nutarta kardomosios priemonės nekeisti, tačiau sušvelninti jos sąlygas, padidinant atstumą, kurį įtariamoji gali nutolti nuo gyvenamosios vietos. Atstumas padidintas į tokį, kad įtariamoji galėtų atvykti į Kauno miestą“, – BNS pirmadienį informavo Kauno prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė.

Taip pat Kauno apygardos prokuratūra yra gavusi iš JAV atsiųstą jos tapatybės dokumentą.

Iš JAV pargabenta N. Venckienė Lietuvoje iš pradžių buvo suimta, tačiau Vilniaus apygardos teismas lapkričio 19 dieną patenkino prašymą paleisti ją už 10 tūkst. eurų užstatą ir panaikino anksčiau skirtą dviejų mėnesių suėmimą.

N. Venckienei uždėta apykojė, paimti dokumentai.

N. Venckienė į Lietuvą iš JAV pargabenta lapkričio 6 dieną. Jai pateikti įtarimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei.

N. Venckienė įtarimus neigia ir vadina juos politiškai motyvuotais.

Ji iš Lietuvos į JAV išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

Žiniasklaida yra skelbusi, jog paleista iš sulaikymo N. Venckienė apsigyveno tėvų bute Kauno rajone esančioje Garliavoje.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.