Prekybininkai ruošiasi didesniam kaukių pirkimui, tikina, kad jų nepritrūks

Фото pixabay.com

Prekybos tinklų ir vaistinių atstovai prognozuoja, kad Vyriausybės ketinimai įvesti privalomą kaukių dėvėjimą išaugins jų pardavimus, tačiau tikina, kad šių prekių rinkoje nepritrūks. 

„Norfos“ atstovas Darius Ryliškis sako, kad valdžios pareiškimai pardavimus išaugina kelis kartus. 

„Viskas ramu, kol nėra pareiškimų. Kai jie pasirodo, kelis kartus išauga kaukių pradavimai. Vėliau grįžta į normalias vėžes ir stabilizuojasi. Turime pakankamai. Žmonės jau yra stipriai apsiprekinę, nebebus taip netikėta, kaip anksčiau“, – BNS sakė D. Ryliškis.

„Maximos“ atstovė Ernesta Dapkienė BNS teigė, kad šiuo metu šiame prekybos tinkle vienkartinių kaukių netrūksta.

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovės Lauros Bielskės teigimu, susidomėjimą medicininėmis kaukėmis lemia naujai nustatytų atvejų skaičius ir informacija apie kitų šalių veiksmus.

„Jeigu tik pasklinda žinia, kad apribojamas patekimas į tam tikras šalis, gyventojai vaistinėse ieško priemonių, kurios leidžia jaustis saugiau. Manome, kad artimiausiu metu susidomėjimas kaukėmis dar padidės ir klientai ims jas ne tik įsigyti, bet ir dar dažniau dėvėti“, – BNS teigė L. Bielskė.

„Nemuno vaistinės“, kuriai priklauso „Camelia“ vaistinių tinklas, marketingo vadovė Kristina Veštortienė BNS teigė, kad kaukių vaistinėse yra pakankamai, o tiekimas nėra sutrikęs.  

Už koronaviruso krizės valdymą atsakingas Vyriausybės komitetas pirmadienį nusprendė siūlyti grąžinti privalomą kaukių dėvėjimą parduotuvėse, prekybos centruose ir viešajame transporte. Galutinį sprendimą Vyriausybė turėtų priimti trečiadienį.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *