Profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19 bus atliekami ir Palangos oro uoste

Фото ltou.lt

Profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19 keliaujantiems nuo penktadienio bus atliekami ir prie Palangos oro uosto.

Kaip pranešė Lietuvos oro uostai, šalia pajūrio oro uosto keleivių terminalo įsikūrė laboratorinių tyrimų bendrovė „Rezus.lt“ – mokamos testavimo paslaugos čia bus teikiamos derinant jas prie skrydžių grafiko, taip pat ir savaitgaliais.

Anksčiau tokios paslaugos jau pradėtos teikti Vilniaus ir Kauno oro uostuose.

„Iki šiol mūsų klientams negalėjome pasiūlyti savo paslaugų Klaipėdos regione, todėl pradėjus veiklą Palangos oro uoste – suteiksime galimybę pasitikrinti dėl COVID-19 ne tik visiems keliaujantiems, bet ir aplink gyvenantiems ar dirbantiems“, – sako „Rezus.lt“ direktorė, diagnostikos ir gydymo įstaigų asociacijos prezidentė Daiva Kazlauskienė.

Norint atlikti testą būtent oro uoste reikėtų dar prieš atvykstant arba išvykstant lėktuvu atlikti registraciją svetainėje www.rezus.lt, būti prie testavimo punkto likus bent penkioms minutėms iki paskirto vizito laiko, paruošti asmens dokumentą.

Lietuvos oro uostai primena, kad taikant papildomų dokumentų ir sveikatos pažymų patikros tvarkas prieš skrydį, procesai oro uostuose gali trukti ilgau nei prieš pandemiją. Keleiviai prašomi įsivertinti laiko testui atlikti bei rezultatui gauti poreikį ir atitinkamai pridėti planuojamą tyrimo trukmę prie įprastų rekomendacijų dėl atvykimo laiko.

Rekomenduojama į oro uostą atvykti likus daugiau nei dviem valandoms iki skrydžio. Taip pat visiems keleiviams rekomenduojama pasidomėti naujausiais šalių reikalavimais atvykstantiems. Patariama patikrinti oficialių kitos šalies institucijų informacijos šaltinius, jei yra poreikis – pasikalbėti su oro bendrovės, iš kurios pirktas bilietas, atstovais.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *