Riaušių prie Seimo tyrime sulaikyti A. Lobovas, A. Kandrotas- iš viso trys įtariamieji

Tyrime dėl riaušių prie Seimo trečiadienį sulaikyti dar trys įtariamieji, BNS patvirtino prokuratūra. 

„Šiuo metu jiems reiškiami įtarimai“, – BNS patvirtino Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Nėrijus Puškorius.

Kaip skelbta, tyrime dėl riaušių prie Seimo policija sulaikė Andrių Lobovą ir Antaną Kandrotą, trečio įtariamojo pareigūnai neįvardija. Buvo atliktos kratos. 

„Patvirtiname, kad jūsų įvardinti asmenys yra sulaikyti“, – BNS sakė prokuratūros atstovė Gintarė Šatkauskaitė-Vitkauskienė.

A. Lobovas išgarsėjo per vadinamuosius Garliavos įvykius, A. Kandrotas yra žinomas Celofano pravarde.

Prokuratūra detalesnę informaciją žada pateikti vėliau.

Jos atstovai teigia, kad vykdomas bendras tyrimas dėl riaušių prie Seimo, dėl pas kai kuriuos jų dalyvius rastų narkotinių medžiagų. Tiriamas ir epizodas dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo. Jis pradėtas reaguojant į socialiniuose tinkluose pasirodžiusius siūlymams už atlygį atskleisti riaušes malšinusių pareigūnų asmens duomenis.

„Yra vienas tyrimas ir trys straipsniai“, – BNS sakė tyrimą kontroliuojantis Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Romualdas Betingis. 

Anksčiau skelbta, kad ikiteisminiame tyrime dėl riaušių įtarimų iš viso sulaukė 38 asmenys, byloje taip pat yra 23 nukentėjusieji. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *