Teismas leido suimti Klaipėdoje negyvo rasto kūdikio motiną ir jos sugyventinį

kūdikio mama Alina Sriebaliūtė ir jos sugyventinis Mykolas Ruikis/ Lietuvos policija/ facebook.com

Klaipėdos apylinkės teismas antradienį negyvo rasto kūdikio motiną dėl vaiko palikimo leido suimti dešimčiai dienų, o nužudymu įtariamą jos sugyventinį – vienam mėnesiui, BNS informavo teismo atstovė Olga Sadovskaja.

Ji akcentavo, kad teismas skyrė suėmimą tokiam terminui, kokio prašė prokuroras Arūnas Saunorius.

Klaipėdoje, Minijos gatvėje, sekmadienį buvo rastas vieno namuose palikto dvejų su puse mėnesio kūdikio lavonas.

Tą pačią dieną 1989 metais gimusi kūdikio mama ir 1987 metais gimęs sugyventinis sulaikyti Kretingos rajone, Mikalniškių kaime. Jie į šį kaimą atvyko ieškodami darbo.

Prokuratūra skelbia, kad nusikalstamos veikos padarymu įtariami asmenys buvo sulaikyti, apklausti. Kreiptasi į teismo medicinos ekspertą, kad būtų nustatyta kūdikio mirties priežastis.

Policija skelbė, kad ieškomi asmenys – kūdikio mama Alina Sriebaliūtė ir jos sugyventinis Mykolas Ruikis.

Klaipėdos policija teigė, kad vaiko kūnas buvo irimo stadijoje. Pirminiais duomenimis, mergaitė negyva bute išbuvo apie savaitę. Kol kas nėra aišku, kas yra jos tėvas.

Šis kūdikis buvo ketvirtas vaikas šeimoje, kitiems trims nustatyta nuolatinė globa – jų mama neaugina. Moters teisės apribotos į kitus 2010, 2012 ir 2016 metais gimusius vaikus.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Susiję straipsniai:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *