Turizmo inovacijoms skirta dar 4 mln. eurų

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Vyriausybė pirmadienį skyrė dar 4 mln. eurų turizmo sektoriui – jis galės kurti naujas ir inovatyvias turizmo paslaugas, praneša Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Iš viso tam jau skirta 6 mln. eurų. 

„Pagal priemonę „Turizmo inovacijos“ buvo numatyta paskirstyti apie 2 mln. eurų, tačiau jau per pirmąsias dvi savaites gauta paraiškų už daugiau kaip 3,7 mln. eurų. Matydami itin didelį susidomėjimą, pildome priemonės krepšelį dar 4 mln. eurų – iki 6 mln. eurų“, – pranešime sako ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Pasak jo, 6 mln. eurų parama, tikimasi, turės teigiamą poveikį turizmo sektoriui persiorientuojant į inovatyvias veiklas ir mažinant pasekmes, patirtas dėl koronaviruso epidemijos protrūkio. 

Pagal jau gautas paraiškas didžioji dalis įmonių planuoja kurti naujas inovatyvias informacines sistemas arba atnaujinti esamas, kurti virtualius paslaugų pristatymus, vaizdo turus.

Priemone gali pasinaudoti kelionių agentūros, apgyvendinimo paslaugų teikėjai bei turizmo verslo asociacijos. Vienu projektu įmonės gali gauti iki 38,5 tūkst. eurų, asociacijos – 66 tūkst. eurų. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.