Turkija rengiasi birželį atnaujinti oro susisiekimą su Lietuva

Фото pixabay.com

Turkija planuoja birželį atnaujinti oro susisiekimą su 40 valstybių, įskaitant Lietuvą, skelbia Turkijos valstybinė naujienų agentūra „Anadolu“, remdamasi Transporto ir infrastruktūros ministerija.

Nuo kada konkrečiai oro susisiekimas tarp Turkijos ir Lietuvos vėl bus galimas, „Anadolu“ nenurodo.

Tuo tarpu turkų leidinys „Daily Sabah“ skelbia, jog oro susisiekimą su trimis Baltijos valstybėmis planuojama atnaujinti nuo birželio 20-osios.

„Dėl oro susisiekimo atnaujinimo jau susitarėme su Šiaurės Kipro Turkijos Respublika, Austrija, Lietuva, Serbija, Kazachstanu, Albanija, Baltarusija, Jungtiniais Arabų Emyratais, Moldova, Uzbekija, Ukraina, Maroku, Jordanija, Sudanu ir Italija“, – Turkijos transporto ir infrastruktūros ministrą Adilį Karaismailoglu (Adilį Karaismailohlu) cituoja „Anadolu“.

Jo žodžiais, pirmiausia, nuo birželio 10 dienos tarptautinius skrydžius numatyta atnaujinti su Šiaurės Kipro Turkijos Respublika, Bahreinu, Bulgarija, Graikija ir Kataru, o šį mėnesį oro susiekimą Turkija planuoja atverti iš viso su 40 valstybių.

A. Karaismailoglu pridūrė, jog dėl oro susisiekimo atnaujinimo dabar deramasi su 92 valstybėmis.

Tarptautinį oro susisiekimą Turkija dėl COVID-19 pandemijos sustabdė kovo 28-ąją, o vidaus skrydžius atnaujino nuo birželio 1-osios.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.