Vilniaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pagrobimo

Vilniaus policija pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pagrobimo.

Galbūt pagrobtos mergaitės intensyviai ieškota visą ketvirtadienio naktį, bet paieška kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų. 

„Į pagalbą pasitelkti ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, bendradarbiaujama su kitomis institucijomis. Peržiūrėta daugybė įvairiose vietose įrengtų vaizdo kamerų, medžiaga analizuojama ir bendrinama su turimais duomenimis“, – teigiama sostinės policijos pranešime socialiniame tinkle „Facebook“.

Į policiją iki šiol nesikreipė tėvai, kurie pasigestų savo vaiko, policija nėra gavusi oficialios informacijos apie Lietuvoje dingusį vaiką.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis ketvirtadienį BNS sakė, kad surinkta informacija kol kas neleidžia nei patvirtinti, nei paneigti pagrobimo versijos.

„Patvirtinti 100 proc., kad tai tikras pranešimas negalime, kaip ir jo paneigti. Tikriname visas versijas“, – sakė jis.

Policija teigia sulaukusi šimtų piliečių pranešimų, informacijos, ji tikrinama. 

Pareigūnai taip pat ragina kreiptis visus mačiusiuosius ką nors įtartina Sausio 13-osios gatvėje,

„Gyventojai, kurie gyvena Sausio 13-osios gatvėje ir nuo 18.50 val. iki 19.15 val., jeigu vaikščiojo, vedžiojo šunį, žiūrėjo pro langą ir galbūt ką nors keisto pastebėjo, net jeigu žmonėms tai ir neatrodo svarbu, jeigu turi kokios nors informacijos, prašome susisiekti su policija“, – ragino R. Matonis.

Trečiadienį apie 19 val. 14 min. policija gavo pranešimą, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar geltonos) užsienietiškais numeriais galėjo būti įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Galimą mergaitės pagrobimą mačiusio vaiko mama, vilnietė Rūta naujienų portalui lrt.lt teigė, kad mergaitė viena sėdėjo ant supynių, kai vienas vyras su kauke išlipo iš automobilio ir ją pagriebė. „Ji bandė priešintis, bandė rėkti. Įkišo ją į bagažinę, užklijavo burną ir viskas. Ir sakė, kad nuvažiavo gilyn“, – pasakojo moteris.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *