Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų gyventojams vanduo brangs 17 proc.

Vilniaus miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams vanduo ir nuotekų tvarkymas nuo kitų metų vasario brangs apie 17 procentų. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pirmadienį suderino naujas bendrovės „Vilniaus vandenys“ paslaugų kainas.

Daugiabučių gyventojams vandens kaina augs 17 proc. iki 1,36 euro (su PVM), individualių namų – 17,4 proc. iki 1,28 euro, pranešė „Vilniaus vandenys“.

Bendrovės teigimu, jos paslaugų kainos kitąmet bus atstatytos į 2018-ųjų lygį – šiais metais jos sumažintos dėl 2017 metais gauto viršpelnio, kuris bus grąžintas vartotojams iki kitų metų vasario.

„Atidžiai sekame kylančias energijos išteklių bei perkamų paslaugų kainas, besikeičiančią darbo rinką. Visa tai yra objektyvūs veiksniai perskaičiuoti teikiamų paslaugų kainas, kad ir ateityje sklandžiai vykdytume numatytus projektus. Be to, Europos Sąjungos fondų investicijoms mažėjant, projektus vis didesne dalimi teks vykdyti savo lėšomis“, – pranešime sakė „Vilniaus vandenų“ vadovas Marius Švaikauskas.

Įmonėms geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina nuo vasario didės 17,7 proc. iki 1,33 euro (su PVM) už kubinį metrą.

Kainos galios „Vilniaus vandenų“ klientams Vilniaus mieste, Vilniaus, Švenčionių bei Šalčininkų rajonuose.

Nuo šių metų vasario „Vilniaus vandenų“ kainos buvo sumažintos 14 procentų.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *