Vyriausybė ketina svarstyti dėl ribojimų ten, kur sergamumas koronavirusu yra didžiausias

Фото pixabay.com

Vyriausybė ketina svarstyti dėl ribojimų ten, kur sergamumas koronavirusu yra didžiausias, teigia premjeras Saulius Skvernelis.

„Kaip esame sutarę COVID-19 valdymo strategijoje, reikiamus ribojimus įvesime tik atskirose savivaldybėse, pasižyminčiose grėsmingiausia situacija, o ne visos šalies mastu“, – feisbuke pranešė Vyriausybės vadovas.

Jis taip pat teigė, kad teisės aktų pakeitimo projektus įpareigota skubiai parengti Sveikatos apsaugos ministerija.

Šias priemones, kurių premjeras įraše kol kas nekonkretizavo, ketinama svarstyti trečiadienį vyksiančiame Vyriausybės posėdyje.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad trumpinti kavinių, barų ir klubų darbo laiko neketinama ten, kur sergamumas mažesnis.

„Tačiau noriu iš anksto pasakyti, kad viešojo maitinimo ir pasilinksminimo vietų darbo laikas neturėtų būti trumpinamas tose savivaldybėse, kur COVID-19 situacija nekelia susirūpinimo“, – teigė S. Skvernelis.

Jis pabrėžė, kad konkrečiose vietovėse problemos bus sprendžiamos bendradarbiaujant su vietos savivalda, o priemonės galios tol, kol „matysime, kad virusas atsitraukia“.

„O tose Lietuvos savivaldybėse, kur užsikrėtimų skaičius nekelia susirūpinimo, gyvenimas tekės įprasta vaga“, – tvirtino premjeras S. Skvernelis.

Lietuvoje iki šiol patvirtinti 5285 koronaviruso ligos atvejai, tebeserga 2675 asmenys, 2497 – pasveiko.

Didžiausias sergamumas kol kas yra Raseinių, Radviliškio rajonuose, Šiaulių mieste, Šiaulių ir Kelmės rajonuose.

Išaugęs sergamumas taip pat yra ir Kaune, Vilniuje, Kupiškio, Ukmergės, Kauno, Akmenės rajonuose, Druskininkų savivaldybėje, Mažeikių rajone, Panevėžyje, Elektrėnų savivaldybėje bei Vilniaus ir Kėdainių rajonuose.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *