Į Vilniaus oro uostą laikinai nebekursuos viešasis transportas

Nuotrauka LTOU

Į Vilniaus oro uostą nuo antradienio laikinai nebekursuos viešasis transportas, pranešė sostinės savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.

Įmonė praneša, kad 1, 2, 3G, 88 autobusų maršrutus nuspręsta koreguoti reaguojant į Vyriausybės pakeistą karantino tvarką grįžusiems iš užsienio šalių bei į išaugusius eismo srautus, žmonių skaičių oro uosto prieigose.

Minėti autobusai vyks iki stotelės Vikingų slėnis ir į oro uostą nebeužsuks.

Tuo metu 3G maršruto autobusai, važiuodami Oro uosto kryptimi, nesuks į Felikso Vaitkaus gatvę, o važiuos Dariaus ir Girėno gatve iki Kirtimų geležinkelio stoties stotelės, joje apsisuks ir grįš centro kryptimi. 

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu nuo antradienio visos savivaldybės, kurių teritorijoje yra tarptautiniai sienos kirtimo punktai, įpareigotos visą parą užtikrinti grįžusiųjų pervežimą iš oro uostų, jūrų uosto, kitų pasienio punktų į gyvenamosios vietos savivaldybės administracijos numatytas patalpas. Sprendimas labiausiai aktualus Vilniaus, Kauno rajono ir miesto, Palangos savivaldybėms dėl čia esančių oro uostų, taip pat Klaipėdos miesto savivaldybei, kurioje yra jūrų uostas. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.