Karantino metu bus galimybė atidėti atsiskaitymus už dujas ir elektrą

Nuotrauka BFL/ Tomas Urbelionis

Karantino laikotarpiu su finansiniais sunkumais susiduriantiems gyventojams, o kai kuriais atvejais ir verslui, bus galima atidėti atsiskaitymus už elektros energiją ir dujas, pranešė Energetikos ministerija. 

„Suprantame situacijos sudėtingumą ir gyventojams kylančius iššūkius, todėl „Ignitis“ klientams karantino laikotarpiu suteiksime galimybę atidėti mokėjimus, o ypač sudėtingais atvejais, mokėjimus bus galima išdėstyti per ilgesnį laikotarpį“, – pranešime sakė „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas.

„Ignitis“ lengvatines atsiskaitymo už paslaugas sąlygas taikys tiems klientams, kurie dėl karantino susidurs su finansiniais sunkumais. Klientai galės atidėti visus mokėjimus už suvartotas gamtines dujas ir elektros energiją karantino laikotarpio metu ir, jeigu bus poreikis, dar papildomai vienam mėnesiui.

Jeigu bus susikaupusios didelės sąskaitos už energiją, klientai galės išdėstyti įmokas pagal individualų grafiką laikotarpiui iki vienerių metų.

Patiriantiems atsiskaitymų sunkumų, reikės individualiai susisiekti su „Ignitis“ klientų aptarnavimo specialistais ir informuoti apie šių sąlygų poreikį. Dėl verslo klientų mokėjimų kiekvienu atveju bus sprendžiama individualiai.

„Ignitis“ taip pat panaikino aptarnavimo mokesčius savitarnos sistemos klientams už visas e.ignitis.lt platformoje atliekamas įmokas.

Savivaldybėms rekomenduojama sudaryti galimybę atidėti arba išdėstyti per ilgesnį laikotarpį įmokas už komunalines paslaugas ir šilumos energiją.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *