„Laisvę ir teisingumą“ į rinkimus ves R. Žemaitaitis, sąraše – A. Zuokas, A. Paulauskas

Nuotrauka BFL/Paulius Peleckis

„Laisvės ir teisingumo“ partiją į rinkimus ves jos pirmininkas parlamentaras Remigijus Žemaitaitis, nusprendė partijos valdyba.

Antroje rinkimų sąrašo pozicijoje – buvęs meras, sostinės tarybos narys Artūras Zuokas, trečioje – buvęs generalinis prokuroras, buvęs parlamento vadovas Artūras Paulauskas.

Partijos valdybos antradienį patvirtintame pirmajame rinkimų sąrašo penketuke dar yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Diana Stomienė, parlamentaras Kęstutis Bartkevičius.

„Puikiai sekasi dirbti kartu, komanda – stipri, štabas – stiprus, jaučiame tikrai didžiulį palaikymą, tai atspindi ir visuomenėje skelbiami reitingai. Puikiai susitarėme ne tik dėl organizacijų susijungimo, bet ir dėl pirmųjų rinkimų sąrašo vietų. Mūsų tikslas – vienyti, tą ir toliau darysime“, – pranešime spaudai cituojamas partijos pirmininkas R. Žemaitaitis.

Partijos taryba taip pat patvirtino kandidatus vienmandatėse: A. Zuokas keliamas sostinės Šeškinės-Šnipiškių apygardoje, Vilniaus miesto tarybos narys Vydūnas Sadauskas – Fabijoniškių, taip pat jau anksčiau nuspręsta, kad R. Žemaitaitis kandidatuoja Kelmės-Šilalės, D. Stomienė – sostinės Senamiesčio, buvusi Visagino merė Dalia Štraupaitė – Nalšios šiaurinėje, Gintautas Babravičius – Pasaulio lietuvių apygardoje.

„Laisvės ir teisingumo“ partija įkurta birželio pradžioje buvusios A. Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pagrindu, prisijungus partiją likviduojantiems „tvarkiečiams“ ir Artūro Paulausko judėjimui „Pirmyn, Lietuva“.

Nauja partija, jos lyderių teigimu, šiuo metu vienija per 5 tūkst. narių, iš jų 3 tūkst. iš buvusios A. Zuoko partijos, 500 iš A. Paulausko judėjimo ir apie 1,7 tūkst. buvusių „tvarkiečių“.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.