Registrų centras inicijuoja „Valstiečių laikraščio“ leidėjo likvidavimą

Nuotrauka BNS/ Marius Vizbaras

Registrų centras dėl laiku neteikiamų finansinių ataskaitų inicijavo „Valstiečių laikraštį“ leidžiančios bendrovės „Kaimo žinios“ likvidavimą. Pasak centro atstovės, įmonė finansinių ataskaitų nė karto nepateikė nuo jos įkūrimo 2015 metais. 

„Pranešimas apie numatomą inicijuoti likvidavimą įmonei išsiųstas gruodžio 14 dieną“, – BNS ketvirtadienį teigė centro Komunikacijos skyriaus vadovė Daiva Bumblytė. 

Likvidavimo procedūra dėl tos pačios priežasties taip pat inicijuojama portalą valstietis.lt kartu su „Kaimo žiniomis“ valdančiai įmonei „Kasdien“ bei „Ūkininko patarėjo“ akcininkei įmonei „Dvylika pirklių“ – pastarajai vadovauja ir dviejų pirmų įmonių steigėjas yra Gintautas Misiukevičius, o jo sutuoktinė Ingrida vadovauja „Kaimo žinioms“.

„Dvylika pirklių“ 2017-aisiais iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio už 450 tūkst. eurų įsigijo 34 proc. laikraščio „Ūkininko patarėjas“ akcijų. 

Portalas ukininkopatarejas.lt pranešė, kad gruodžio 28-ąją antstoliai areštavo visas G. Misiukevičiaus sąskaitas bankuose ir uždraudė jam disponuoti lėšomis. Portalo teigimu, „Valstiečių laikraštį“ leidžianti bendrovė turi finansinių sunkumų, vėluoja atsiskaityti su tiekėjais, ją paliko daug darbuotojų, laikraščio leidėjai gauna spaustuvės grasinimų nebespausdinti leidinio.

Su G. Misiukevičiumi BNS susisiekti nepavyko.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *