Tyrimas: pigiausiai apsipirkta „Maximose“, „Lidl“ ir „Norfose“, brangiausiai – „Rimi“

Фото pixabay.com

Kovo mėnesį pigiausiai apsipirkti buvo galima  „Lidl“, „Maximos“ ir „Norfos“ prekybos tinkluose, o brangiausiai – „Rimi“, rodo slaptas pirkėjų tyrimas.

Tai paaiškėjo palyginus populiariausių maisto prekių krepšelio kainų vidurkius prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“, „Iki“ bei „Norfa“. Tyrimų agentūra „SeeNext“ prekių kainas lygino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. 

Anot tyrimo, tų pačių prekių krepšelio kaina, priklausomai nuo miesto ir prekybos tinklo, svyravo nuo 25,81 iki 28,92 euro.

Tyrimui buvo pasirinktas 25 prekių krepšelis: vaisiai, daržovės, kruopos, makaronai, aliejus, saldumynai, pienas ir jo produktai, duona, batonas, mėsa ir jos produktai, gėrimai. 

„Lidl“ parduotuvėse už produktus pirkėjui teko sumokėti vidutiniškai 26,06 euro, „Maximose“ – 26,77 euro, „Norfose“ – 26,99 euro, „Iki“ – 28,02 euro, „Rimi“ – 28,7 euro.

Anot tyrimo, kauniečiai gali apsipirkti pigiausiai, o Panevėžio gyventojams tenka sumokėti šiek tiek daugiau. Kaune už minėtas prekes vidutiniškai sumokama 27,22 euro, Panevėžyje – 27,41 euro.

Pieno produktus už mažiausią kainą siūlo „Maxima“ prekybos tinklas, o brangiausiai šiuos produktus tektų įsigyti „Norfos“ parduotuvėse. Pigiausiai mėsos gaminiai parduodami „Norfose“, „Lidl“ ir „Maximose“, o brangiausiai – „Rimi“.

Pigiausių grūdiniai produktai – „Maximos“ parduotuvėse, brangiausi – „Rimi“. Pigiausi vaisiai ir daržovės – „Lidl“, o brangiausi – „Iki“. Pigiausi gėrimai – „Lidl“, o brangiausi – „Rimi“.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *