Vilniaus rotušėje vyks „Globalios Lietuvos lyderių“ apdovanojimai

Фото BNS/ Паулюса Пяляцкиса

Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje vyks kasmetiniai diasporos profesionalų tinklo „Globalios Lietuvos lyderiai“ apdovanojimai.

Tarp šiemetinių nominantų – lietuvių kilmės švedų reperė Silvana Imam, neseniai į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos vadovybę išrinktas Tomas Lamanauskas, į Lietuvą tarptautinį mokslo populiarinimo konkursą atvedusi Žaneta Freyer, amerikiečius palaikyti Ukrainos kviečianti Austėja Sruoga ir kt.

Vertinimo komisija iš viso atrinko 23 nominantus penkiose kategorijose.

Suformuotos kategorijos už mokslo inovacijas, pritrauktas investicijas, Lietuvos vardo garsinimą, tarptautinius pasiekimus. Atliepiant šių metų aktualijas, sukurta nauja kategorija už diasporos indėlį Ukrainai palaikyti, pranešė organizatoriai.

„Pastarųjų metų globalūs iššūkiai suvienijo ne tik Lietuvos visuomenę, bet ir sutelkė diasporos lyderius. Šiemet apdovanojimuose ypatingą dėmesį norime skirti telkiantiems ir jungtiniams nuopelnams, nes dažnai už laimėtojų stovi jų komanda, partneriai ar gausus palaikytojų tinklas“, – sakė „Global Lithuanian Leaders“ vadovė Marija Šaraitė.

Tai vieninteliai Lietuvoje teikiami apdovanojimai, įvertinantys išskirtinį diasporos profesionalų indėlį į ekonomikos, mokslo, kultūros bei kitų sričių augimą. Juos organizuoja nevyriausybinė organizacija „Global Lithuanian Leaders“, vystanti diasporos profesionalų tinklą ir įveiklinanti jo atstovus Lietuvos pažangos vardan.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *